Navigace

Hlášení obecního rozhlasu


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního úřadu na webu obce

Vzhledem k tomu, že hlášení obecního rozhlasu je podmíněno přítomností občanů v době hlášení, bude text hlášení zveřejňován i v této nové rubrice. Věříme, že tato služba bude přínosná.

Obsahově bude zveřejněno vždy poslední hlášení, které v odůvodnitelných případech může připomenout i informace z hlášení předchozích - zejména pokud hrozí prodlení a připomenutí má svoji důležitost.

Připomínky a případné reakce na sdělení můžete uplatnit na e-mailové adrese info@slup.cz.Hlášení rozhlasu 13.9.2019
(09/13/19)
  • Zprávy SFK Slup: Zítra v sobotu 14. září sehraje mladší přípravka utkání se Sokolem Tasovice. Začátek zápasu na domácím hřišti je v 10:00 hodin. Pořadatelé zvou rodiče a příznivce na toto utkání.

  • E.ON distributor el. energie oznamujeme občanům, že příští pondělí 16.září 2019 dojde k přerušení dodávky el. energie od 7:45 hodin do 15:30 hodin v oblasti TS Slup-OBEC

    elektrická síT ve Slupi

  • Potraviny JUGA oznamují, že z důvodu přerušení dodávky el.energie bude příští pondělí 16. září otevřeno od 5:30 do 7:45 hodin a odpoledne po obnovení dodávky el.energie. Pečivo bude na objednání.

  • Oznamujeme občanům, že z technických důvodů bude příští pondělí 16. září uzavřen obecní úřad ve Slupi. V naléhavých případech kontaktujte prosím pana starostu na tel. čísle: 604 238 675