e-nástěnka


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / e-nástěnka

e-nástěnkaRSS kanál

:
 

Ochrana proti spamovacím robotům. Pokud nevidíte obrázek s textem, napište synonymum pro lunu.


tichyurban
18:33:54 3.3.2015
Rozloučení občana se státem.....
https://www.youtube.com/watch?v=iRZPlH0-Sc4#t=196
Kronikář
21:14:44 26.2.2015
Košt bude pravděpodobně zase někdy v květnu, v horní části stránek v pravo je odkaz (další...) přímo na místní vinaře, kteří košt pořádají.

Informace o slavnostech chleba jsou stejně jako minulé ročníky na jednoduše dohledatelném místě v horní části stránek napravo, odkaz (Slavnosti chleba). Termín je tam již od loňských slavností.
Prosím
zase vinař
21:37:13 25.2.2015
taky by se hodila informace o Slavnostech, jedny z mála akcí v obci a nikde žádné termíny. Alespoň ne na jednoduše dohledatelném místě.
Díky
vinař
21:34:54 25.2.2015
V jakém termínu bude letošní košt?
Díky
Petr Adamik
11:31:34 8.2.2015
Festival dokumentárních filmů ve Slavonicích.
Česká radost, v sobotu 28.2.2015 od 15:00 do 19:00

promítneme 3 české nové dokumentární filmy

Jáma / na Ukrajinu se vypravil režisér Jiří Stejskal, který ve snímku Jáma sleduje svéráznou rodinu, jež bojuje v obležení developerských bagrů za záchranu farmy uprostřed sídliště, 84 min, 2014/
Lovu Zdar! /vtipnou výpravu do duše českých myslivců zprostředkoval Jaroslav Kratochvíl ve filmu Lovu zdar, 68 min, 2014/
Pirátské sítě / v kolekci je také dokumentární detektivka Pirátské sítě režiséra Davida Čálka, který bude na projekci přítomen.
hudbu k pirátům dělali Midi lidi, a dva členové této kapely se nás pokusí roztančit na after párty. Před Tominem &Myslivcem
do vás nasype několik beatů přední český bubeník Pavel Fajt, který vás provede bubnovací alejí ve 21:00.

vstupné na všechny filmy 100kč, na jednotlivý film 40 kč.


Institut Slavonice
Nám, míru 456
Zajemci kteri se chteji svezt volejte 608772546
Tichý Urban
5:40:55 3.2.2015
Konečně Vám to řekli v německé televizi.....
....tak tomu můžete věřit. Největší teroristická organizace na světě je NATO a celá americká vláda. Všichni patří za mříže a před mezinárodní soud. Teror je a byl dělán hlavně americkým státem. Je to největší mafie na světě.....

Poděkujme NWOO za rychlé přeložení a otitulkování následujícího filmu.
Převzato z okenka T.M.
https://www.youtube.com/watch?v=uoJfiZBh0IY
Petr Adamík
16:24:14 12.1.2015
LIDÉ POZOR – NESMÍME SE NECHAT CÍLENĚ ZFAŠIZOVAT!!!
V současnosti probíhá rozsáhlá kampaň celosvětových masových rozměrů za účelem zničení tradičních morálních hodnot, sociálního cítění a vzájemné rasové a názorové tolerance mezi jednotlivými národy a rasami! Kampaň probíhá ve dvou hlavních směrech. Prvním směrem je vyvolání rusofobie za účelem ekonomického ovládnutí Evropy USA a druhým směrem je vyvolání islamofobie za účelem úplného geopolitického ovládnutí a fyzického obsazení arabského regionu bohatého na nerostné bohatství, opět USA.


Myslím, že je tedy každému rozumnému člověku již jasné, odkud vítr fouká. Důvody jsou pochopitelné, vždyť USA je již natolik zadluženou zemí, že jim zbývá buď vyhlásit bankrot, nebo změnit situaci tím, že trochu překopou světový pořádek a zmocní se nerostných zdrojů a trhů, které jim dosud nepatřili, nebo o které, se museli s někým dělit.

Nedejte se zmást tvrzeními uplacených ekonomů opěvujících vzestup ekonomiky USA o nějaké to procento HDP. K tomu, aby Američané vyvázli z dluhové pasti, by musel jejich HDP vzrůstat aspoň o 20% ročně, což se ještě nikomu na světě, kromě Stalina v SSSR nepovedlo! Američané totiž v současnosti nejsou schopní splácet řádně ani úroky z dluhů, natož dluhy samotné a prostředky, které dluží, již přesáhli 100% ročního HDP celé jejich země.

Jejich současným cílem je tedy vnést do světa chaos, násilí a rozepře, vzbudit v lidech nenávist, probudit staré spory a fobie a nakonec přijít do tohoto inferna, které sami rozpoutali jako někdo, kdo nabídne pomoc, sílu a ochranu a slízne zato, jak se říká všechnu smetanu! Takže lidé pozor, nedejte se zmást, Putin není druhý Hitler, jen chce pro Rusko nezávislost a svůj kousek koláče z celosvětového obchodu, jenže ten nyní potřebují USA celý pro sebe a navíc Rusové mají na Sibiři podle Američanů a jejich spojenců až příliš nerostného bohatství jen pro sebe …

Muslimové nejsou zase všichni jen zlí krvežízniví teroristé pobíhající s ruskými AK47 (dodanými překupníky z USA) po světě a střílející reportéry a karikaturisty kreslící nechutné a vulgární obrázky, které ve jménu svobody projevu urážejí kohokoli a cokoli, se jim zamane. Většina muslimů chce jen mít nějakou práci, nebo políčko a co do pusy ve své vlastní svobodné, nikým neokupované a nekontrolované zemi! Pokud, jim dají Američané a jejich spojenci, včetně naší malé země pokoj, vyřídí si to se svými radikály sami a nebudou se cpát do Evropy, nebo jinam.

TAKŽE LIDÉ POZOR!

Nenechte ze sebe udělat nacisty křičící po pověšení každého Rusa, nebo muslima na nejbližší strom, nebo lampu, tohle už tu jednou bylo se Židy a námi Slovany, které hodlal vyhubit Hitler!

NENECHTE SEBOU MANIPULOVAT!

NENECHTE SE ZMÁST!

POUČTE SE Z HISTORIE!

NEVĚŘTE OLIGARCHY OVLÁDANÝM MASSMÉDIÍM!

BOJUJTE ZA PRAVDU A ZA MÍR PROTI VÁLEČNÝM ŠTVÁČŮM!
Zdeněk Hujňák
10:00:23 25.8.2010
Dobrý den
na tomto místě máte možnost publikovat svůj názor a námět který se po té veřejně zobrazí.
Žádáme Vás o slušnost a věcné argumenty není primárně účelem na tomto místě publikovat vzkazy vedení obce na toto použijte adresování vzkazu na e-maily uvedené v rubrice Obecní úřad.
Princip veřejné nástěnky je spíše v názoru adresovanému širší skupině zejména občanů obce.
Děkujeme za Vaši aktivitu a názor.