Obec Slup

Dnes je Středa 19.12.2018,
svátek má Ester

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Stav pitné vody 10.12.2018 Nový soubor na úřední desce [10.12.2018]
Smlouva o poskytnutí finaanční návratné výpomoci [10.12.2018]
Užívání vody z obecního vodovodu - opět možné Informace obecního úřadu [11.12.2018]

Užívání vody z obecního vodovodu je opět možné - čtěte níže Vážení spoluobčané, oznamuji Vám tímto, že po konzultaci se znojemským hygienikem ruším zákaz používání vody jako pitné. To znamená, vodu z kohoutku můžete opět používat jak k pití, tak ... (zobrazit celý článek)

Listopad v MŠ Slup Aktuality z naší MŠ [7.12.2018]

Listopade, listopade, už ti mlha světlo krade, poslední list plachtí k zemi, mráz přijíždí se saněmi. Ve čtvrtek 1. listopadu jely děti na podzimní výlet do Jaroslavic na výlov rybníku. V pondělí 12. listopadu oslavily děti svátek svatého Martina. Sníh ... (zobrazit celý článek)