Obec Slup

Dnes je Neděle 25.2.2018,
svátek má Liliana

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Seznam nemovitých věcí neznámých vlastníků stav k 13.2.2018 Nový soubor na úřední desce [15.2.2018]
Hlášení rozhlasu 23.2.2018 Hlášení obecního rozhlasu NOVÉ [23.2.2018]

Sbor dobrovolných hasičů Slup zve všechny své občany na masopustní zábavu včetně tomboly, která se koná zítra, to je 24.2.2018 ve 20 hodin v kulturním domě ve Slupi. Vstupné 100 Kč. Masky mají do 21 hodin vstup zdarma. Současně zveme ... (zobrazit celý článek)

Masopustní zábavu - 24. 2. 2018 a masopustní průvod Kultura aktuálně [12.2.2018]

Sbor dobrovolných hasičů Slup pořádá v sobotu 24. února 2018 ve 20:00 hod v kulturním domě Masopustní zábavu více informací na plakátu Ve stejný den, v sobotu 24.února 2018 v 9:00 hodin (sraz masek u KD) bude uspořádán Masopustní průvod po obci Slup ... (zobrazit celý článek)

Leden v naší MŠ Aktuality z naší MŠ [11.2.2018]

V lednu bude padat sníh, pojedeme na saních … Po Vánocích se děti sešly ve školce ve středu 3. ledna 2018 Moc sněhu nám v lednu nenapadlo. Jen malý poprašek. A to na sáně ani boby nebylo. Škoda – děti musí počkat ... (zobrazit celý článek)