Obec Slup

Dnes je Sunday 03/29/20,
svátek má Taťána

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Záměr změny nájemní smlouvy Nový soubor na úřední desce [17.3.2020]
SZVO Daníž - Návrh závěrečného účtu za rok 2020 včetně příloh [16.3.2020]
SZVO Daníž - návrh střednědobého výhledu 2021 - 2025 [16.3.2020]
SZVO Daníž - návrh rozpočtu na rok 2020 [16.3.2020]
Únor v MŠ Slup Aktuality z naší MŠ NOVÉ [28.3.2020]

ÚNOR – to je měsíc ptáků, chtějí něco do zobáku, první, druhý, třetí ke krmítku letí. Ve středu 12. února 2020 přijelo do školky loutkové divadlo Barborka s pohádkou O pejskovi a kočičce. Od 24. – 28. února si děti ... (zobrazit celý článek)

Informativní přílohy Policie ČR Znojmo pro širokou veřejnost Informace obecního úřadu NOVÉ [25.3.2020]

Informativní přílohy Policie ČR Znojmo pro širokou veřejnost Na níže uvedených odkazech najdete doporučení pro současnou situaci spojenou s virovou pandemii epidemii COVID-19, věnujte prosím pozornost seznamte se s obsahem na níže uvedených odkazech, případně šiřte dalším osobám. Doporučení pro ... (zobrazit celý článek)

Aktuálně o koronaviru Informace obecního úřadu [21.3.2020]

Aktuální informace o epidemii COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2 Ministerstvo zdravotnictví spustilo nové webové stránky ke koronaviru s centralizovanými informacemi (od 12.3.2020) >>> Využijte nově zřízenou telefonní infolinku s číslem 1212 Vážení občané naší obce, vzhledem k nastalé situaci, která se ... (zobrazit celý článek)

Hlášení rozhlasu 20.3.2020 Hlášení obecního rozhlasu [20.3.2020]

Oznamujeme občanům, že dle nařízení vlády budou úřední hodiny pro veřejnost pouze v pondělí a ve středu od 15:00 do 18:00. Mimo tyto hodiny bude obecní úřad vyřizovat vaše žádosti a dotazy na telefonním čísle 515 235 429 nebo 604 ... (zobrazit celý článek)

INFORMACE určené zejména seniorům a jejich blízkému okolí Informace obecního úřadu [20.3.2020]

INFORMACE o chování vůči nejohroženější skupině obyvatel Vážení spoluočané, informace kolem onemocnění koronavirovou infekcí jsou všude kolem nás, dovolujeme si poskytnout samostatně důležité pokyny a informace pro nejohroženější skupinu obyvatel - seniory, chronicky nemocné spoluobčany a osoby se sníženou imunitou. ... (zobrazit celý článek)

Informace ohledně publikování potřebných informací v době šíření koronaviru Novinky portálu www.slup.cz [16.3.2020]

Dobrý den, v dnešní složité době bych chtěl poprosit o zasílání potřebných informací na web obou zbývajících obcí Slup a Bantice pokud možno ve dvou termínech denně. Přes den nemusím mít možnost řešit bez zpoždění. Cíleně budu denně očekávat zprávy ... (zobrazit celý článek)

Sdělení praktického lékaře o omezení služeb z důvodu nedostupnosti ochranných pomůcek Informace obecního úřadu [16.3.2020]

Upozornění Dovolujeme si Vás informovat o změně ordinační doby z důvodu absolutního nedostatku ochranných pomůcek. MUDr.Dobešová omezuje ordinační dobu od 7 do 12hod. V nadcházejících dnech nebudou prováděny preventivní prohlídky,očkování,výpisy z dokumentace,kontroly pro OSSZ,kontroly tlaku a cukrovky atd... Čekárna bude ... (zobrazit celý článek)