Obec Slup

Dnes je Thursday 11/21/19,
svátek má Albert

Sekce Aktuálně
obsahuje řadu rubrik ve kterých jsou zveřejňovány veškeré časově aktuální informace


Obsah zpráv je dodáván administrátorem, který za obec zajišťuje aktuální provoz stránek z hlediska textových informací a tím provádí přímou aktualizaci z webového rozhraní.
Dále tato osoba spolupracuje s webmasterem pro realizaci nepřímé aktualizace, která spočívá ve všech ostatních úpravách obecních stránek.Jedná se zejména o dodání obrazových informací v podobě dílčích snímků i galerií, které jsou zpravidla umístěny pod souvisejícím textem.Obecně dále veškeré úkoly vyžadující souborový přístup na daný server.
Znamená to, že správa obecních internetových stránek je dvojúrovňová, kdy za obsahovou a věcnou stránku a dostatečnou aktualizaci odpovídá administrátor a za ostatní provoz a zajištění nepřímé aktualizace je smluvně odpovědný webmaster.
Jelikož je společným zájmem dosáhnout trvale dobrých výsledků v míře i způsobu (designu) poskytovaných informací, budeme rádi za Vaše připomínky jak k činnosti administrátora tak jemu ve věci provozu stránek nadřízeného webmastera, H-ELECTRONIC

Jak můžete na stránkách publikovat Vy?

Pokud máte zájem o publikování Vašeho názoru na stránkách obce, máte možnost využít k tomu nástroje E-NÁSTĚNKY . Vložením nebo napsáním prostého neformátovaného textu dojde k jeho zveřejnění na obecní elektronické nástěnce.
POZOR - nemáte možnost text měnit ani odstranit, doporučujeme si jej připravit z hlediska věcné, formální i pravopisné a po té převézt jako soubor *.txt a zkopírovat do editačního pole pro vložení textu.
Zajímavé názory budou publikovány v sekci Dotazy a opovědi v rámci sekce Aktuálně.

Přejeme hodně dobrých podnětů!Vyberte si patřičnou rubriku v nabídce sekce AKTUÁLNĚ


<<<<


Pozvánka ZO Slup Nový soubor na úřední desce NOVÉ [15.11.2019]
Hlášení rozhlasu 18.11.2019 Hlášení obecního rozhlasu NOVÉ [18.11.2019]

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi bude zítra ve středu 20. listopadu v naší obci nabízet široký sortiment českého kuřecího, krůtího, kachního, vepřového masa a vlastních masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Současně s prodejem masa bude probíhat ... (zobrazit celý článek)

Říjen v MŠ ve Slupi Aktuality z naší MŠ NOVÉ [17.11.2019]

ŘÍJEN krade zelenou, podzim stříhá záplaty, plášt na jeho ramenou na barvy je bohatý. V týdnu od 30.9. do 4.10. proběhl ve školce Kaštanový týden s nápaditými výrobky dětí a rodičů. Ve středu 2. října přijeli do školky Klauni z Balónkova s programem Zašmodrchané ... (zobrazit celý článek)

Čulský jarmark - v sobotu 16.11.2019 Z činnosti spolků a organizací [13.11.2019]

Klub matek ze Slupi srdečně zve na Čulský jarmark v sobotu 16.11.2019 od 10 - 17 hod. v KD Slup další informace na letáku

Pozvánka na Mikuláškou besídku - 30.11.2019 Z činnosti spolků a organizací [13.11.2019]

Klub matek ze Slupi srdečně zve na Mikulášskou besídku v sobotu 30. listopadu 2019 v KD Slup další informace na letáku