Obec Slup

Dnes je Sunday 04/05/20,
svátek má Miroslava
Sněhová nadílka - radost dětí a starosti dospělých (01/19/10)

V letošním roce nám nadělila paní Zima neobvyklé množství sněhu. Tak jak je uvedeno v názvu, lze očekávat problémy

Celkem ho zatím napadlo úctyhodných 45 cm. Sněhová nadílka dělá velké starosti zaměstnancům obce při jeho odklízení. Pro prohrnutí chodníků používají i závěsnou radlici, kterou si vyrobili.

Pokud však chceme udržet chodníky v trvale pochůzném stavu, nelze se obejít bez spolupráce občanů. Nyní řešíme i nutnost opravy traktoru, takže v časovém skluzu bude i úprava komunikací. Žádáme proto o porozumění.

Další problémy lze čekat v případě náhlé oblevy. Ve vlastním zájmu soustřeďujte přebytky sněhu na místech, kde jejich tání nebude problémem pro vás a vaše okolí.

Ing. F. Jeleček
starosta obceOKRESNÍ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ZNOJMO OZNAMUJE (01/14/10)
Od pondělí 25. ledna 2010 do pátku 29. ledna 2010   n e b u d e   budova Okresní správy sociálního zabezpečení  Znojmo, Vídeňská 31  přístupná z dvorního traktu (přístup z ulice Kotkova). Důvodem jsou plánované stavební a bezbarierové úpravy vstupních prostor.

Z ulice Vídeňská bude po dobu stavebních úprav přístup bez omezení.Opětovný přístup bude v plném rozsahu klientům umožněn od pondělí 1. 2. 2010.
Výzva ve věci volně pobíhající psí smečky (01/11/10)

V pondělí 11.ledna v dopoledních hodinách byl v obci zaznamenán volný pohyb psí smečky.

Obecní úřad žádá občany o pomoc s identifikací psů na přiložených fotografiích. Pokud znáte jejich majitele, žádáme vás o sdělení jeho jména.


Obsah sekce Informace obecního úřadu