Obec Slup

Dnes je Sunday 04/05/20,
svátek má Miroslava
Velikonoční kulečníkový turnaj (03/24/08)

V neděli 23.března se uskutečnil, v prostorách místního pohostinství, tradiční velikonoční turnaj v kulečníku. Turnaj se těšil velkému zájmu soutěžících a proto byl jeho průběh časově náročný. Bylo však o co bojovat, první cenou bylo 60 piv. Podobně zajímavé byly i ceny připravené pro druhé až čtvrté místo. V sále pohostinství panovala po celou dobu dobrá nálada. Diváci povzbuzovali i radili.

Celkové vítězství si tentokrát odnesl pan Stanislav Bacovský, který porazil zástupce mladé generace. Holt kdo umí, ten umí.

(foto obec Slup)

Prezentace obce Slup na výstavě Regiontour 2008 (01/16/08)

Regiontour 2008 - Slavnosti chleba ve Slupi

V neděli 13. ledna skončil v Brně čtyřdenní veletrh cestovního ruchu REGIONTOUR a GO 2008. Naše obec se prezentovala v rámci expozice Technického muzea v Brně, kde byl videoprojekcí prezentován sestřih loňského ročníku Slavností chleba a na panelech připomenuto konání ročníku 2008.

Vzhledem k významu této akce a zájmu návštěvníků lze předpokládat, že propagace této nejvýznamnější kulturní akce v naší obci splnila svůj účel. Obec Slup se takto zařadila mezi řadu ostatních míst, které pořádáním slavností lidových řemesel a folklóru ukazují na bohaté kulturní dědictví našich předků.

(foto H-ELECTRONIC)

Kulečníkový turnaj v závěru roku (12/27/07)

Dne 29. prosince se koná od 17.00 hod. v chrámu sv. Ilci


Vánoční (Silvestrovský) kulečníkový turnaj


Přijďte všichni,čim víc,tím líp
Srdečně zvou pořadatelé


Obsah sekce Sport a turistika aktuálně