Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/14/20,
svátek má Karolína
Pozvánka na oslavu 50. výročí fotbalového klubu ve Slupi (06/12/14)

Sportovní fotbalový klub Slup zve všechny své nynější i bývalé členy, příznivce a přátele na oslavu 50. výročí založení fotbalového klubu ve Slupi, která se koná v sobotu 21.6.2014.

Místo konání : sportovní areál SFK

Program:
12:30Fotbalové dovednosti pro mládež
14:00Slavnostní zahájení, uvítání hostů, předání ocenění
15:00Fotbalové utkání SFK Slup „A“ – IE Znojmo
17:00Fotbalové utkání „Stará garda“ Slup – RH Znojmo
19:00Volná zábava při hudbě

Občerstvení zajištěno

Pozvánka ke stažení: ikona pdf [pdf, 46 KiB]


Přeshraniční cyklovyjížďka Fritze Seidla - memorial 2010 (24.8.2010)

Přes vřesoviště do Znojma

Přeshraniční cyklovyjížďka Fritze Seidla
Memoriál Fritze Seidla

V neděli 5. září v 10 hodin se opět cyklonadšenci potkají před společnou cyklovyjížďkou Fritze Seidla. Sraz je na parkovišti u Heiliger Stein nedaleko Mitterretzbachu.

Trasa vede letos po české straně. Přes Hnánice a Havraníky vede k legendárnímu Sealsfieldovu kameni, vyhlídce vysoko nad Dyjí. Lesem pak zpět do Popic k rodnému domu Karla Postla známého více jako Charles Sealsfield. Další zastávka bude Kraví hora s překrásnou vyhlídkou na Znojemský hrad. Následuje sjezd k Dyji a po druhé straně výšlap nahoru do starého města. Po obědě je na programu návštěva čtyřúrovňového podzemí na kterou navazuje výstup na Radniční věž.

Vyjížďka je poprvé pořádána společně organizacemi Retzer Land a Nationalpark Thayatal. Pan Hannes Reiser z národního parku doprovodí vyjížďku odborným výkladem. Účastníci musí mít s sebou platný cestovní doklad! Účast na vyjížďce je bezplatná. Každý si sám hradí oběd, vstup do Znojemského podzemí (80 Kč) a návštěvu Radniční veže (30 Kč). Než se naše cesty opět rozdělí, nabízí se kulinářský zážitek v restauraci v obci Šatov.

Cyklovyjížďkou Fritze Seidla vzpomíná Retzer Land každoročně na svého prvního regionálního manažera. Vyjížďka je pořádána střídavě na rakouské a české straně. Cílem je společná jízda na kole. Díky zajímavému a rozmanitému programu lze pokaždé poznat něco nového!

Další informace na:

www.retzerland.at
www.np-thayatal.at

Na Vaši účast se těší organizátoři akce

Deutsch Version der Pressemitteilungen

Rozpis utkání SFK Slup na sezonu 2009/2010 -  podzim (08/20/09)

Informace pro příznivce fotbalu


Rozlosování utkání najdete v sekci Obecní aktivity, rubrice Sport

Obsah sekce Sport a turistika aktuálně