Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Mikuláš ve školce (12/10/08)

Dne 05.12.2008 navštívil  v dopoledních hodinách Mateřskou školu ve Slupi Mikuláš se svojí družinou. Mikuláš si postupně volal jedno dítko za druhým, aby mu předneslo básničku a řeklo jestli celý rok nezlobilo. Po přednesení básničky jim anděl rozdal balíčky se sladkostmi. Neposedný čertík utekl do kuchyně za paní kuchařkou a chtěl si ji odnést do pekla, aby mu tam vařila samé dobroty, ale děti svoji paní kuchařku čertovi nedali.

Potom se všichni společně vyfotili a vyprovodili Mikuláše a jeho družinu.


Mikulášská besídka 2008 - ohlédnutí (12/09/08)

Tradiční Mikulášská besídka

mikuláš

Dne 29.11.2008 uspořádal KLUB MATEK ve Slupi pro děti Mikulášskou besídku. Po divadelním představení, které přijelo z nedalekého Brna rozdal Mikuláš spolu s jeho družinou dětem drobné balíčky se sladkostmi. Poté následovala malá diskotéka.

Po skončení besídky se všichni přítomní přesunuli před místní Mateřskou školu, kde byl slavnostně rozsvícen VÁNOČNÍ STROMEČEK.

Doufáme, že se v zavedení nové tradice bude pokračovat, a že se všichni přítomní při krásných koledách, teplém čaji a svařeném víně dobře bavili.

Děkujeme panu faráři, dětem ze školky i jejich učitelkám a zároveň dětem a paní učitelce ze základní školy Strachotice za krásně připravený program.

Vánoční strom 2008

Přejeme Všem krásné VÁNOČNÍ SVÁTKY.

KLUB MATEK spolu s Mikulášem a jeho družinou

(foto obec Slup)


Obsah sekce Aktuality z naší MŠ