Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Narozeniny Laurinky a sv. Martina (11/14/09)

Oslava v naší školce

V úterý 10.11.2009 slavily děti v MŠ Slup narozeniny svojí kamarádky Laurinky, ale zároveň se i připravovaly na další den, kdy měl svátek svatý Martin, pro kterého nachystaly výzdobu. Nakreslily si koníky a protože nepadal sníh, ale pršelo, tak si namalovaly dešťové kapičky co dostaly nožičky.

Paní učitelka dala každému z dětí při odchodu domů krásného perníkového koníka na kterém si doma určitě pochutnaly.

Fotky paní učitelka Sapíková

Děti na výlovu rybníka v Jaroslavicích (11/10/09)

Školka na výlovu rybníka

Děti z MŠ Slup se jely podívat na každoroční výlov Jaroslavického rybníka. I když jim počasí moc nepřálo, protože lehce mrholilo, dětem to vůbec nevadilo. Výlet se jim i přesto vydařil a dětem se moc líbil.

Viděly hodně různých druhů, tvarů a barev rybiček a hlavně nelehkou práci rybářů.

Foto: paní učitelka Sapíková

Jak jsme slavili narozeniny (11/02/09)

Děti z MŠ Slup slaví narozeniny spolu se svými kamarády

I oslavy patří k běžnému životu, byť jsou jeho možná nejpříjemnější stránkou. Správně pogratulovat k narozeninám svému kamarádovi, ale třeba i rodičům, příbuzným a známým vyžaduje určitou dovednost a mnohdy ta rozhodne o míře radosti příjemce gratulace. Volba dárku, drobnosti, nebo pohoštění i vlastní oslava s krájením dortu se určitě budou v dalším životě hodit.

Děti z Mateřské školy v obci Slup s tím zřejmě nebudou mít v budoucnu problémy, jelikož v rámci jejich vzdělávání není ani tato oblast mezilidských vztahů ponechána náhodě.


FOTO paní učitelka Sapíková

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ