Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Děti vynášely Morenu (03/24/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi šly ve čtvrtek 18.března 2010 vynášet Morenu, aby tak přivítaly přicházející jaro.

Morenu připravila paní učitelka, a spolu s dětmi ji společně hodily do vody, aby dlouhá zima konečně odplula a nastalo všemi dlouho očekávané jaro. >>> Více o tomto zvyku

Blíží se Velikonoce, děti si už chystají výzdobu a nezapomínají ani na své kamarády.

Foto: paní učitelka Sapíková

Karnevalový týden v naší školce (02/24/10)

V MŠ Slup měly děti ve dnech 15.-19.02.2010 karnevalový týden KOČIČEK A PEJSKŮ. Tento karneval si připravily učitelky pro své děti.

Společně si vyrobily masky kočiček a pejsků, které měly po celý týden na sobě a plnily různé soutěžní disciplíny. Za každou splněnou disciplínu dostaly děti razítko. Po skončení všech úkolů rozdaly učitelky dětem diplom a balíček se sladkostmi.

Děti si tento týden skvěle užily a hodně se bavily. Nezapomněly ani na své kamarády, kterým popřály k narozeninám, a ani na výzdobu své malé krásné školičky.


Fotky p. učitelka Sapíková

Každoroční zápis do základní školy je tady (02/04/10)

Škola - některé - volá

Některé děti z MŠ Slup šly do Strachotic na základní školu, aby se zde zapsaly do první třídy. Některé z nich půjdou do Znojma.

Ostatní, kteří zůstanou budou nadále slavit narozeniny společně se svými kamarády a budou si zdobit s paní učitelkami svoji malou krásnou školičku.

(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ