Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Děti z Mateřské školy ve Slupi se opět sešly po prázdninách se svými kamarády. (09/10/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi se opět sešly po prázdninách se svými kamarády. Někteří odešly do první třídy a tak místo nich nastoupily děti nové. Všichni se rychle skamarádily.

(foto paní učitelka Sapiková)


Rozloučení s budoucími školáky a oslava narozenin v předstihu (07/01/10)

Hurá na prázdniny!

Protože některé děti slaví narozeniny o prázdninách, tak se jejich kamarádi rozhodli, že jim popřejí ještě ve školním roce. Současně se rozloučili s těmi, kteří již školku opustí natrvalo a stanou se školáky.

Na rozloučenou se školkou dostali budoucí prvňáčci upomínkové předměty. Pak již je poslední společná fotografie a hurá na prázdniny.

(foto MŠ Slup)

Výlet do školy a školky ve Strachoticích (06/29/10)

BUSem tam, pěšky zpět

Ve středu 23.06.2010 si připravily učitelky z MŠ Slup pro své děti netradiční výlet.Do Základní školy ve Strachoticích se jelo autobusem a zpátky domů pěšky letní procházkou.

Nejen, že navštívily děti v jejich třídách, ale podívaly se i na jejich hřiště a trošku si tam zasportovaly.

Za základní školou je mateřská škola, kterou naše navštívily rovněž. Sice jen na jejich hřiště, ale to jim úplně stačilo. Chvilku si pohrály a vydaly se pěšky zpět do své školky, kde na ně čekal dobrý oběd.


(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ