Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/14/20,
svátek má Karolína

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Podzimní výzdoba ve školce (10/07/10)

Barevnost podzimu očima našich dětí

Výtvarný projev a znázornění okolí je velmi cenný pro osobnostní rozvoj dítěte. Snaha zachytit tvary, barevnost a emoce je velmi důležitým prvkem poznání, které ovlivňuje další vzdělávání a mnohdy i život.

Naše děti malují a kreslí rády, sami posuďte jejich projevy, které zdobí naši školičku.

Fotografie paní učitelka Sapíková

Děti z MŠ Slup slaví i v tomto školním roce narozeniny svých kamarádů společně. (10/07/10)

Ve středu 29.09.2010 navštívily školku děti ze Základní školy Strachotice. Prvňáčci si připravili písničky a básničky. Některé si společně zazpívaly. Děti ze školky daly prvňáčkům na oplátku ježečky, které vyrobily s paní učitelkou.

Mateřskou školku zdobí dýňová strašidýlka, která dětem vyrobila jejich šikovná paní učitelka. Strašidýlka tak vytváří pěknou atmosféru podzimních dnů a vítá s radostí děti při vstupu do školky.

Fotografie paní učitelka Sapíková

Děti z Mateřské školy ve Slupi se opět sešly po prázdninách se svými kamarády. (09/10/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi se opět sešly po prázdninách se svými kamarády. Někteří odešly do první třídy a tak místo nich nastoupily děti nové. Všichni se rychle skamarádily.

(foto paní učitelka Sapiková)


Obsah sekce Aktuality z naší MŠ