Obec Slup

Dnes je Wednesday 09/18/19,
svátek má Kryštof

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Jak si děti z Mateřské školy ve Slupi v těchto podzimních dnech pouštěly draka. (10/20/10)

Děti z Mateřské školy ve Slupi si několikrát v těchto podzimních dnech pouštěly draka. Zábava to pro ně byla velmi příjemná. Pořádně si na hřišti s dráčkem zasportovaly. Střídaly se v držení draka a zároveň si s ním zaběhaly. Nezapomínají ani na to, aby jejich školička byla hezky vyzdobená podzimními motivy.

Fotky paní učitelka Sapíková

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Podzimní výzdoba ve školce (10/07/10)

Barevnost podzimu očima našich dětí

Výtvarný projev a znázornění okolí je velmi cenný pro osobnostní rozvoj dítěte. Snaha zachytit tvary, barevnost a emoce je velmi důležitým prvkem poznání, které ovlivňuje další vzdělávání a mnohdy i život.

Naše děti malují a kreslí rády, sami posuďte jejich projevy, které zdobí naši školičku.

Fotografie paní učitelka Sapíková
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Děti z MŠ Slup slaví i v tomto školním roce narozeniny svých kamarádů společně. (10/07/10)

Ve středu 29.09.2010 navštívily školku děti ze Základní školy Strachotice. Prvňáčci si připravili písničky a básničky. Některé si společně zazpívaly. Děti ze školky daly prvňáčkům na oplátku ježečky, které vyrobily s paní učitelkou.

Mateřskou školku zdobí dýňová strašidýlka, která dětem vyrobila jejich šikovná paní učitelka. Strašidýlka tak vytváří pěknou atmosféru podzimních dnů a vítá s radostí děti při vstupu do školky.

Fotografie paní učitelka Sapíková
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ