Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/14/20,
svátek má Karolína

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Mikuláš naděloval v naší školce (12/05/10)

Mikuláš 2010

čertík Bertík Mikuláš čertík Bertík

V pátek 3. prosince navštívil SVATÝ MIKULÁŠ se svojí družinou děti z MŠ Slup. Děti Mikuláše očekávaly a tak se na něj pečlivě připravily.

Mikuláš si volal každého zvlášť, aby se zeptal jestli celý rok nezlobil. Každý přednesl básničku nebo zazpíval písničku a Mikulášův pomocník anděl je odměnil balíčkem, který byl plný sladkostí.

Potom mu děti zazpívaly písničky a společně si i zatančily. Neposedný čertík Bertík se přidal taky, i když se ho děti ze začátku bály, když zjistily že je hodný, dovolily mu aby si s nimi taky zatančil.


(foto MŠ Slup)

Vánoční perníčky jsou upečeny (11/19/10)

Ve čtvrtek 18.11.2010 si děti upekly společně se svými maminkami voňavé perníčky. Po upečení perníčků následovalo ochutnávání, protože každá maminka přinesla jiné těsto.

Tuto možnost měly díky spolupráci Klubu matek a MŠ Slup. Poděkování patří zejména učitelkám za ochotu zůstat déle a umožnit pečení rodičů s dětmi uskutečnit. Část perníčku zůstane dětem ve školce a druhá bude použita při rozsvěcování stromečku.


(foto MŠ Slup)

Děti z MŠ Slup využívají poslední krásné podzimní dny k teplým procházkám (11/18/10)

Děti z MŠ Slup využívají poslední krásné podzimní dny k teplým procházkám. Navštívily i klempíře, kteří zde opravují kostelní věž, která bude v nejbližších dnech vrácena zpět na kostel.

Při tom všem si chystají výzdobu školky, nacvičují krátké vystoupení na ROZSVĚCOVÁNÍ STROMEČKU, které bude 27.11.2010 a nezapomínají ani na narozeniny svých kamarádů.

foto paní učitelka Sapíková


Obsah sekce Aktuality z naší MŠ