Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Zasaď strom z Národního parku Podyjí - akce k dvacetiletému výročí NP Podyjí (04/21/11)

Národní park Podyjí slaví 20 let svého trvání.

V rámci akce " Zasaď strom z Národního parku Podyjí" zasadily děti z mateřské školy ve Slupi u Národní kulturní památky - Vodního mlýna dub z Národního parku Podyjí. Bude jim připomínkou jejich mládí. Další duby byly zasazeny při vjezdu do Oleksoviček.


(foto MŠ Slup)


První jarní den v duchu tradice. (03/25/11)

Jaro je tady

Děti z Mateřské školy ve Slupi se nemohly dočkat prvního jarního dne. Paní učitelka vyrobila dětem Morenu a za krásného prvního slunečního jarního dne ji šly hodit do vody, aby už konečně takto odehnaly zimu a přivítaly probouzející se jaro.

Výtvarná činnost dětí naší školky je již ovlivněna pěkným jarním počasím a pomalu se začínáme připravovat na Velikonoce. Nechybí ani tradiční oslavy narozenin, ze kterých přinášíme pár snímků.

Naše děti se rovněž účastnily svým vystoupením na kulturní akci pořádané obcí pro seniory.
více informací >>>


(Foto paní učitelka Sapíková)

Karnevalový týden ve školce (03/08/11)

KARNEVALOVÝ TÝDEN S RYBIČKAMI

Karneval s rybami

Týden od 28.02.- 04.03.2011) měly děti ve školce ojedinělou zábavu. Úkolem bylo připravit výzdobu převážně s motivem rybiček. To, jak se jim podařilo je zřejmé z fotografií.

Celý týden probíhaly v rámci zmíněné akce samé soutěže, ale na chvilky hraní se čas také našel. Nezapomněly ani popřát své kamarádce k narozeninám, což je pravidelný tradiční rituál.

Na konci vydařeného karnevalového týdne dostaly děti od paní učitelky diplom, kde měly orazítkované soutěžní disciplíny a balíček sladkostí.


(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ