Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Květnové dny v naší školce (05/31/11)

Děti z MŠ Slup si užívají krásného počasí a tráví volný čas vycházkami do přírody. Najdou si také čas na různé výtvory nejen pro maminky k jejich svátku, ale i na výzdobu školky.

Ve čtvrtek 19.05.2011 přijelo za dětmi do školky maňáskové divadlo, které jim zahrálo naučné pohádky.

Dětem se divadélko moc líbilo.

(foto MŠ Slup)

Jarní procházky dětí MŠ (04/26/11)

Děti z MŠ Slup se v úterý 19.dubna 2011 za krásného slunečného počasí vydaly pěšky do sousední vesnice Oleksovičky k panu Řezníčkovi, aby se podívaly jako každé jaro na nově narozená kůzlátka. Při zpáteční cestě se rovněž podívaly na ovečky, které pobíhaly venku. Udělaly si nejen krásné fotky u rozkvetlých stromů a zlatého deště, ale i u zvířátek, které má doma už jen málokdo.


(foto MŠ Slup)

Zasaď strom z Národního parku Podyjí - akce k dvacetiletému výročí NP Podyjí (04/21/11)

Národní park Podyjí slaví 20 let svého trvání.

V rámci akce " Zasaď strom z Národního parku Podyjí" zasadily děti z mateřské školy ve Slupi u Národní kulturní památky - Vodního mlýna dub z Národního parku Podyjí. Bude jim připomínkou jejich mládí. Další duby byly zasazeny při vjezdu do Oleksoviček.


(foto MŠ Slup)


Obsah sekce Aktuality z naší MŠ