Obec Slup

Dnes je Sunday 09/15/19,
svátek má Jolana

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Nový školní rok je tady (09/12/11)

Děti z Mateřské školy se Slupi se opět sešly po prázdninách ve své školičce. Čekal na ně nejen nový nábytek, ale i nově příchozí kamarádi. Všichni se spolu rychle skamarádili.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Konec školního roku v naší školičce (07/02/11)

Hurá, prázdniny...

Děti ze školky se chodily v letních teplých dnech ochladit k brodu. Cesta k němu byla sice delší, ale dětem to vůbec nevadilo. Občerstvení měly s sebou a sluníčko jim svítilo na cestu.

I když jim školka končí, udělaly si hezkou výzdobu s mušličkami a mořem. Poslední den ve školce se loučili předškoláci s ostatními dětmi i dospělými. Na památku dostali diplom, knížku a jiné drobnosti.

Se školkou se neloučili jen předškoláci, ale i ostatní děti, protože jsou před nimi dva měsíce prázdnin. Někdo přinesl kytičku, jiný zase malý dáreček, vše proto, aby na něj paní učitelky nazapomněly. Po prázdninách se těšíme na setkání.


Pěkné prázdniny!


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 1 Zobrazit názory Přidat názor

Předškoláci se vyfotili (06/17/11)

Paní učitelka Sapiková udělala dětem, které půjdou v září 2011 do první třídy, pár společných fotek na památku.

Budou si tak moci připomenout dny, kdy ještě chodily do školky. Vyrobily si společně i papírovou aktovku. Poslední den ve školce dostanou předškoláci od paní ředitelky a učitelky hezké dárky, aby na školku nezapomněly.

Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ