Obec Slup

Dnes je Wednesday 09/18/19,
svátek má Kryštof

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Podzimní barvy v naší školce (10/10/11)

Děti z MŠ ve Slupi si užívají podzim plnými doušky. Chodí do příjemně zbarvené přírody, kde čerpají inspiraci na výzdobu své malé školky. Vyrábějí zvířátka z kaštanů, dýňová strašidýlka a jiné drobnůstky.


(foto MŠ Slup, p. Sapíková)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Nový školní rok je tady (09/12/11)

Děti z Mateřské školy se Slupi se opět sešly po prázdninách ve své školičce. Čekal na ně nejen nový nábytek, ale i nově příchozí kamarádi. Všichni se spolu rychle skamarádili.


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Konec školního roku v naší školičce (07/02/11)

Hurá, prázdniny...

Děti ze školky se chodily v letních teplých dnech ochladit k brodu. Cesta k němu byla sice delší, ale dětem to vůbec nevadilo. Občerstvení měly s sebou a sluníčko jim svítilo na cestu.

I když jim školka končí, udělaly si hezkou výzdobu s mušličkami a mořem. Poslední den ve školce se loučili předškoláci s ostatními dětmi i dospělými. Na památku dostali diplom, knížku a jiné drobnosti.

Se školkou se neloučili jen předškoláci, ale i ostatní děti, protože jsou před nimi dva měsíce prázdnin. Někdo přinesl kytičku, jiný zase malý dáreček, vše proto, aby na něj paní učitelky nazapomněly. Po prázdninách se těšíme na setkání.


Pěkné prázdniny!


(foto MŠ Slup)
Počet názorů na článek: 1 Zobrazit názory Přidat názor

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ