Obec Slup

Dnes je Thursday 06/04/20,
svátek má Dalibor

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Vánoce v MŠ (12/27/12)

Dětem z mateřské školky ve Slupi nadělil Ježíšek dárečky pod stromeček o něco dříve.Dárečky se moc líbily a ještě druhý den nevěděly s čím si mají hrát dříve. Od čtvrtka si užívají vánočních prázdnin a těší se, až se budou moci v lednu vrátit do školky a hrát si s novými hračkami.

Děti přejí všem krásné a pohodové svátky.

(foto MŠ Slup)

Divadlo a Mikuláš ve školce (12/13/12)

V pátek 30.listopadu 2012 přijelo za dětmi do školky malé divadélko, které zahrálo dětem pohádku O Jasánkovi.Dětem se divadlo moc líbilo.

Hned na to přišel za nimi ve středu dopoledne 05.12.2012 Mikuláš se svojí družinou.

Děti už na něho byly připravené a nemohly se dočkat. Nejdříve si Mikuláš volal jednoho po druhém, aby zjistil zda splnil to co před rokem sliboval. Potom všem, s pomocníkem andělem a čerty, nadělil balíček se sladkostmi. Děti mu zase na oplátku zazpívaly písničky a společně si všichni zatančili.


(foto MŠ Slup)

Návštěva na výlovu rybníka, divadélko a voňavé perníčky (11/05/12)

Děti ze školky přijelo navštívit malé divadélko. Nejvíce se dětem líbila zvířátka a také to, že se mohly zapojit a něco si také vyzkoušet.

Ve středu 31.10.2012 děti dopoledne společně vykrajovaly a zdobily perníčky. Odpolední program byl již tradičně spojený s návštěvou při příležitosti výlovu rybníka v Jaroslavicích. Po návratu pak měly školičku provoněnou perníčky, které mezitím paní kuchařka upekla.


(Foto: paní ředitelka Sapíková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ