Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Zasněžený leden v MŠ (01/24/13)

Sníh dělá dospělým starosti, pokud nejsou na dovolené na horách a dětem radost. Letos je ho poměrně na naše podmínky dost a hlavně se drží. Výlety dětí mateřské školky jsou tedy konečně o sněhových radovánkách.

(foto MŚ Slup)

Vánoce v MŠ (12/27/12)

Dětem z mateřské školky ve Slupi nadělil Ježíšek dárečky pod stromeček o něco dříve.Dárečky se moc líbily a ještě druhý den nevěděly s čím si mají hrát dříve. Od čtvrtka si užívají vánočních prázdnin a těší se, až se budou moci v lednu vrátit do školky a hrát si s novými hračkami.

Děti přejí všem krásné a pohodové svátky.

(foto MŠ Slup)

Divadlo a Mikuláš ve školce (12/13/12)

V pátek 30.listopadu 2012 přijelo za dětmi do školky malé divadélko, které zahrálo dětem pohádku O Jasánkovi.Dětem se divadlo moc líbilo.

Hned na to přišel za nimi ve středu dopoledne 05.12.2012 Mikuláš se svojí družinou.

Děti už na něho byly připravené a nemohly se dočkat. Nejdříve si Mikuláš volal jednoho po druhém, aby zjistil zda splnil to co před rokem sliboval. Potom všem, s pomocníkem andělem a čerty, nadělil balíček se sladkostmi. Děti mu zase na oplátku zazpívaly písničky a společně si všichni zatančili.


(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ