Obec Slup

Dnes je Saturday 07/04/20,
svátek má Prokop

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Poslední měsíc ve školce - hurá na prázdniny (07/14/14)

Červen ve školce ve znamení výletů

Děti z Mateřské školy ve Slupi si poslední měsíc ve školce pěkně užily. Učitelky pro ně připravily různé výlety a také divadlo. Společně se školkou z Valtrovic se vydaly na výlet autobusem na Vranov, kde pro ně na zámku byla připravená pohádka.

Potom se další den vydaly do Základní školy ve Strachoticích, kde jim děti v kulturním domě zahrály pohádku a společně se vydaly zpět do školy, aby se děti podívaly na školní třídy a zahradu.

Další výlet měly do Znojma, kde se projely vláčkem a na konec za dětmi přijel kouzelník se svým vystoupením. Děti si to vše užily a budou mít celé prázdniny na co vzpomínat, než se opět v září sejdou ve školce.


(foto MŠ Slup)

Květnové aktivity v mateřské školce (05/29/14)

Ve čtvrtek 8.května 2014 děti z MŠ Slup vystupovaly v muzeu v Oleksovičkách na Vítání jara. Akce se vydařila a všem se líbila.

Do školky zavítalo divadélko ROLNIČKA a dětem opět zahrálo krásnou naučnou pohádku.

Ve středu 21.května 2014 zajely děti do Mateřské školy ve Valtrovicích, kde pro ně bylo připraveno vystoupení Klauna Hopsalína. Společně si děti z obou školek užily pěkné odpoledne.


Velikonoce ve školce (04/20/14)

Veselé Velikonoce

V Mateřské školy ve Slupi měly děti opět divadelní představení, které se jim moc líbilo a navíc bylo poučné. Děti si vytvořily ve školce velikonoční výzdobu a nezapomněly si společně upéct voňavé perníčky.
(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ