Obec Slup

Dnes je Monday 05/25/20,
svátek má Viola

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Návštěva Mikuláše v MŠ Slup (12/27/14)

Mikuláš ve školce

Ve čtvrtek 4.prosince 2014 navštívil školku Mikuláš s andělem a čertem, aby se podíval mezi děti, jestli celý rok nezlobily. Mikuláš si volal děti k sobě podle svého seznamu, aby jim pověděl jak si celý rok vedly a dostaly sladkou odměnu. Děti mu na oplátku řekly básničku, potom si společně zazpívaly a zatancovaly.


(Foto: Zdeněk Dvořák)

Na výletě ve vánočním Znojmě (12/27/14)

Návštěva muzea

Děti z mateřské školky Slup navštívily ve čtvrtek 11.prosince 2014 společně s dětmi z Valtrovické školky Jihomoravské muzeum ve Znojmě.

Zde plnily úkoly a také tvořily. Potom si prohlédly předvánoční výzdobu Znojma a vrátily se s krásnými zážitky zpět do své školičky.


(Foto: paní ředitelka Sapiková)

Perníčky, připomenutí sv. Martina a divadlo v naší školce (11/17/14)

Sv. Martin

Na Sv. Martina, o kterém se děti dozvěděly že přijíždí na bílém koni a patří k tradiční postavě spojené s mladým vínem, si děti ve školce pekly perníčky. Martin sice nepřijel, ale školička byla provoněna čerstvým perníkem a nově vyzdobena.

Za dětmi opět přijelo opět divadélko Rolničky s novou pohádkou která se jim moc líbila.


(foto MŠ Slup)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ