Obec Slup

Dnes je Sunday 05/31/20,
svátek má Kamila

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Sportovní odpoledne (05/15/15)

Děti z MŠ Slup si zdobí školku svými výtvory, chodí na krásné procházky, ale také se učí jak vypadá fotbalový trénink nebo jak to chodí u hasičů.

Na středu 6. května 2015 připravil pan starosta Ing. Jiří Slezák sportovní odpoledne pro děti. Nejdříve si děti opekly špekáčky, aby měly sílu na celé dopoledne. Potom jim trenér malých fotbalistů p. Jan Feranec předvedl jak to vypadá na jejich tréninku. Nakonec byla dětem předvedena hasičská technika, kde děti měly největší radost, když mohly stříkat vodu z hadic.

Děti si dopoledne náramně užily a děkujeme všem za organizaci.


(Foto: p. ředitelka Sapiková)

Děti MŠ vystoupily na otevření muzea zemědělství (05/15/15)

Děti z Mateřské školy Slup se zúčastnily v sobotu 2. května 2015 slavnostního otevření Muzea zemědělství v Oleksovičkách. Předvedly zde krásné vystoupení za které dostaly sladkou odměnu.


(Foto: p. ředitelka Sapiková)

Divadelní představení (04/30/15)

O zlaté rybce

V úterý 23.dubna 2015 přijely do Mateřské školky ve Slupi děti z Valtrovic. Důvodem bylo divadelní představení, které bylo společné pro obě školky. Pohádka, kterou jim přijelo divadlo zahrát, se jmenovala O ZLATÉ RYBCE. Divadlo se dětem líbilo.

(Foto p. ředitelka Sapiková)

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ