Obec Slup

Dnes je Friday 07/10/20,
svátek má Libuše a Amálie

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Výlety v červnu (08/06/15)

Děti z Mateřské školy Slup se vydali 10. červan 2015 na výlet do Vranova nad Dyjí, aby se projeli parníkem. Mohly si i vyzkoušet jaké to je kormidlovat. Následující den navštívily místní lidovou knihovnu, aby se dověděly jak to funguje, když si chtějí půjčit knížky domů.

Dne 16.června 2015 se vydaly pro změnu autobusem do Základní školy ve Strachoticích, aby se budoucí prvňáčci podívali na své příští působiště. Děti ze základní školy jim zahrály pohádku "O veliké řepě".

Hned další den děti jely do Znojma, aby se projely vláčkem. Všechny výlety se dětem líbily.


(foto:p.Sapiková)

Olavy dětského dne ve školce (07/13/15)

Dětský den 2015

Děti ze školky si v týdnu od 1. do 05.června 2015 užívaly svého svátku. Učitelky ze školky pro ně připravily celý týden různé soutěže a dobroty. V pátek za nimi přijel i Kejklíř Čabík, kterého pozval jeden z rodičů, aby dětem předvedl své vystoupení s názvem Cesta kolem světa. Děti si týden užily.

foto:p.Sapiková

Dopoledne s klaunem v MŠ Valtrovice (07/13/15)

S klaunem Hopsalínem na prázdniny

Děti z MŠ Slup se vydaly autobusem do školky ve Valtrovicích, aby si užily dopoledne s klaunem Hopsalínem. Všichni se skvěle bavili a na závěr vystoupení klaun Hopsalín pasoval předškolní děti na školáky.

Pěkné prázniny a ať se nám zdraví vrátíte, nebo šťastně zahájíte další etapu života - školáků.

foto: p.Sapiková

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ