Navigace

Aktuality z naší MŠ


Nacházíte se: Hlavní stránka profilu Podnikatel / Aktuálně / Aktuality z naší MŠ

Z naší Mateřské školy

Vítejte v rubrice aktualit naší mateřské školky.

Pokud potřebujete vědět něco z oficiálních přehledových informací, přejděte prosím na sekci Mateřská škola Slup , pokud Vás zajímají aktuální akce a dění v naší malé, ale pěkné školičce, jste správně.

Můžete nám také napsat názor pod naše články.Karnevalový týden v naší školce
(02/24/10)

V MŠ Slup měly děti ve dnech 15.-19.02.2010 karnevalový týden KOČIČEK A PEJSKŮ. Tento karneval si připravily učitelky pro své děti.

Společně si vyrobily masky kočiček a pejsků, které měly po celý týden na sobě a plnily různé soutěžní disciplíny. Za každou splněnou disciplínu dostaly děti razítko. Po skončení všech úkolů rozdaly učitelky dětem diplom a balíček se sladkostmi.

Děti si tento týden skvěle užily a hodně se bavily. Nezapomněly ani na své kamarády, kterým popřály k narozeninám, a ani na výzdobu své malé krásné školičky.


Fotky p. učitelka Sapíková

Každoroční zápis do základní školy je tady
(02/04/10)

Škola - některé - volá

Některé děti z MŠ Slup šly do Strachotic na základní školu, aby se zde zapsaly do první třídy. Některé z nich půjdou do Znojma.

Ostatní, kteří zůstanou budou nadále slavit narozeniny společně se svými kamarády a budou si zdobit s paní učitelkami svoji malou krásnou školičku.

(foto MŠ Slup)

Ježíšek v naší školce
(12/28/09)

Předvánoční besídka

V pátek 18.12.2009 navštívil Mateřskou školu ve Slupi Ježíšek, který přinesl dětem spoustu dárečků. Děti si tak udělaly o něco dříve Vánoční besídku. Byly také řádně připravené, protože si společně s učitelkami udělaly krásnou vánoční výzdobu. Měly krásný stromeček na který si samy udělaly řetěz a různé hezké vánoční obrázky, které mají dané na nástěnce. Ježíšek každému z dětí dal i malý dáreček, který si odnesly domů.

I přesto, že byl sníh poměrně krátkou dobu, děti si jej se školkou užily až až.

Fotky paní učitelka Sapíková

Obsah sekce Aktuality z naší MŠ