Obec Slup

Dnes je Tuesday 07/07/20,
svátek má Bohuslava

Prohlášení o přístupnosti

Tato verze stránek www.slup.cz se snaží o maximální uživatelskou přívětivost.

Kromě výjimek níže uvedených splňuje pravidla tvorby přístupného webu podle vyhlášky č. 64/2008 Sb, o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

Pravidla přístupnosti nesplněná touto verzí stránek

  • 4 - Informace sdělované vizuální podobou webových stránek, tvary jednotlivých prvků, jejich velikostí, pořadím nebo umístěním nejsou vždy dostupné v případech, kdy uživatel nemůže tyto aspekty vnímat.
  • 7 - Při výrazné změně velikosti písma může docházet ke ztrátě informací a přehlednosti stránek.
  • 8 - Webová stránka vyžaduje k bezproblémovému užívání polohovací vstupní zařízení, např. počítačovou myš.

Přepnutí na přístupnou verzi stránek

Kdykoliv se můžete přepnout na verzi stránek, která splňuje všechny pravidla přístupnosti. Můžete tak učinit odkazem přepnout na přístupnou verzi na začátku každé stránky.

Klávesové zkratky

Klávesové zkratky musí být stisknuty v kombinaci s modifikační klávesou nebo klávesami. Většinou se jedná o kombinaci s klávesami Alt nebo Alt + Shift v závislosti na použitém prohlížeči a jeho nastavení.

  • 0 - prohlášení o přístupnosti
  • 1 - přepnout na přístupnou verzi

Kontakt na webmastera

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte prosím správce webu na adrese info@h-electronic.cz, webmaster@slup.cz.