Úvodní stránka Oficiální stránky obce Slup
Vyhledat Návštěvní kniha Česká verze Deutche Version

Obsah:

Vítejte na stránkách věnovaných Slavnostem chleba

XI. ročník - sobota 5. září 2015 - přípravy vrcholí.

Těšíme se na Vaši účast
Nové články

Článek Souhrnné informace pro účastníky Slavností chleba 2015 v rubrice Novinky NOVÉ [27.8.2015]

Slavnosti chleba INFO Vážení příznivci a zájemci o naše slavnosti, pro Váš přehled poskytujeme informace týkající se dopravy autobusy Technického muzea v Brně a připomínáme rozhodující programovou náplň letošních slavností. Věříme, že tento souhrn informací bude pro Vás užitečný a ... (zobrazit celý článek)


Článek Osobní záštita hejtmana JMk JUDr. M. Haška v rubrice Novinky [22.8.2015]

Nad letošními Slavnostmi chleba převzal záštitu hejman Jihomoravského kraje JUDr. Michal Hašek a ve svém dopise píše: ,, Těší mne, že mohu podpořit svojí osobní záštitou hejtmana Jihomoravského kraje i další ročník Vámi pořádaných slavností, o jejichž oblíbenosti svědčí i ... (zobrazit celý článek)


Článek Informace k dopravě  obci Slup v době Slavností chleba v rubrice Novinky [22.8.2015]

Vážení příznivci našich slavností, letos proběhne menší změna v dopravě, kdy bude uzavřen hlavní průtah obcí pro osobní automobily. Projíždějící osobní automobily budou mít objízdnou trasu jižní části obce. Návštěvníci mohou jako obvykle zaparkovat na začátku obce u hřbitova. Tímto ... (zobrazit celý článek)


Článek Celkový program letošních Slavností chleba v rubrice Novinky [19.8.2015]

Vážení příznivci našich slavností, předkládáme Vám úplný kulturní program XI. Slavností chleba a těšíme se na Vaši účast. >>>CELKOVÝ PROGRAM >>>Doprovodné akce XI. ročníku Slavností chleba ve Slupi


Článek Na Slavnosti chleba parním vlakem z Brna v rubrice Novinky [18.8.2015]

Párou z Brna do Šatova České dráhy letos připravily k oslavám výročí 145 let tratí na Znojemsku speciální zážitkovou jízdu historickým vlakem z Brna do Šatova. Souprava je sestavena z historické parní lokomotivy Šlechtična, která se bude střídat s dieslovou ... (zobrazit celý článek)