Obec Slup

Obec Slup

1.  Znojmo 1. března 2022

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Policie České republiky varuje občany před různými podvodníky na internetu. V současné době občané běžně komunikují pomocí mobilních telefonů
nebo počítačů přes různé sociální sítě a aplikace. Aby toto počínání bylo bezpečné, je nutné dodržovat několik důležitých pravidel: chraňte si své soukromí a nesdělujte své osobní údaje, neprozrazujte tyto údaje ani o dalších lidech, nikdy nesdělujte žádné PIN kódy, bezpečnostní kódy, ověřovací kódy nebo hesla, nikdy neposílejte fotografie své platební karty či osobních dokladů, nebuďte na internetu příliš důvěřiví, ne všechno, co se tam píše je pravda a ne všichni uvádějí svoji pravou identitu, nenechte s sebou manipulovat, buďte opatrní, obezřetní a nedávejte podvodníkům šanci, pokud se cítíte napadeni či ohroženi, neváhejte a svěřte se někomu, komu důvěřujete, případně se obraťte na Policii České republikypor. Mgr. Lenka Drahokoupilová, v.r., komisař oddělení tisku a prevence.

2.  LÉKÁRNA JAROSLAVICE - oznamuje změnu pracovní doby od: 1.4.2022 vždy v úterý a čtvrtek od 17:00 - 19:00 hodin.

3.  Fotbalový klub Slup informuje, že v sobotu 28. května sehraje naše družstvo přípravky fotbalové utkání s týmem FK Znojmo. Začátek 1. utkání je v 10:00 hodin a druhého v 11:00 hodin. Přijďte povzbudit naše malé hráče. Občerstvení zajištěno.

 

 

 

 

 

 

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

Obec Slup

Obec Slup

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.