Obec Slup

Obec Slup

 

    1. Zahájení provozu pěstitelské Pálenice ve starém Kině v Jaroslavicích. Pálenice ve starém Kině oznamuje, že přijímá objednávky na pálení kvasu, termín pálení si můžete rezervovat na tel. č. 601 127 091 nebo na facebooku - Pálenice ve starém Kině – Jaroslavice nebo na email - palenicec @ tenzum.cz 

    2. Upozorňujeme občany, že v následujícím měsíci proběhne oprava povrchu přístupové cesty na hřbitov. Zároveň žádáme občany, aby neparkovali v této lokalitě. Při průchodu staveništěm dbejte zvýšené opatrnosti.

    3. Oznamujeme občanům, že ve dnech 4.-12. října 2021 bude provedena srážka vody v Dyjsko-mlýnském náhonu. Během této srážky budou prováděny na českém území dokončující stavební práce na nátoku do Dyjsko-mlýnského náhonu. Srážka bude spočívat v úplném uzavření vtokových stavidel do Dyjsko-mlýnského náhonu. Doporučujeme všem dotčeným subjektům využít této srážky k provedení prohlídek stavu koryta náhonu a objektů na něm s možností provedení údržby a oprav.

    4. Oznamujeme občanům, že v sobotu 25. září v 18:00 hodin v KD ve Slupi se koná - Výroční valná hromada SFK Slup. Před zahájením se budou vybírat členské příspěvky. Občerstvení zajištěno. Srdečně Vás zve výbor SFK Slup.

    5. Stavebniny Roman Arbeiter Hodonice oznamují, že 24. září 2021 od 9:00 do 16:00 je den otevřených dveří představením novinek ve stavebnictví. Součástí akce bude občerstvení s grilováním a různé nápoje. Srdečně vás zvou stavebniny Hodonice.

 

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

Obec Slup

Obec Slup

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.