Obec Slup

Obec Slup
    1. MUDr.Dobešová Karolína informuje občany, že od 3.5. dochází k přechodné změně ordinační doby z důvodu plánové operace MUDr. Hulána. Ordinovat bude pouze MUDr. Dobešová. PO Vrbovec 7- 16hod, ÚT Jaroslavice 7-15 30, ST Strachotice 7- 12hod, ČT Šatov 7- 15hod, Pá Vrbovec 7- 12hod. Tato ordinační doba bude platit pravděpodobně po dobu 2měsíců/květen, červen/. Po dobu nepřítomnosti MUDr. Hulána bude v ordinaci přítomna zdravotní sestřička p. Čechová, která bude řešit Vaše požadavky. Bude provádět odběry krve, převazy, aplikovat injekce, vystavovat recepty. atd. Po Šatov 7- 11 hod, ÚT Vrbovec 7-11hod, ST Jaroslavice 7-11hod. Pro zlepšení komunikace mezi ordinací a pacienty začínáme používat virtuální sestru EMMY. Jistě se Vám již stalo, že se nám nemůžete dovolat a to i opakovaně. Anebo když jste v ordinaci všímáte si neustálého zvonění telefonu. Sestřička musí vyřizovat hovory a nemůže se více věnovat Vám. Naše ordinace používá zabezpečenou komunikaci s pacienty virtuální sestru Emmy (www.sestraemmy.cz).Aplikace nahrazuje komunikaci prostřednictvím telefonu a SMS. Řada z Vás se s Emmy již setkala, když Vás oslovila a následně pozvala k očkování Covid. Díky Emmy jsme naočkovali ve krátké době velké množství pacientů, troufám si říct nejrychleji mezi všemi praktickými lékaři. /310 pacientů/. Vytvořte si prosím účet na www.sestraemmy.cz, po přihlášení vyberte naší ordinaci. S Emmy pracujeme neustále během ordinační doby a tak jsme schopni požadavky přes Emmy promptně vyřizovat. Většina z Váz jistě komunikuje prostřednictvím e-mailu, objednává z e-shopů, používá internetové bankovnictví. Věříme, že Emmy usnadní přístup k péči i objednání a zároveň šetří vzácný čas zdravotnickému personálu.

    2. Obecní úřad ve Slupi oznamuje, že v sobotu 21. 8. 2021 v době od 9.00 do 11.00 hodin bude u mostu za Zachovým přistaven kontejner na velkoobjemový odpad.

    3. Zahájení provozu pěstitelské Pálenice ve starém Kině v Jaroslavicích. Pálenice ve starém Kině oznamuje, že přijímá objednávky na pálení kvasu, termín pálení si můžete rezervovat na tel. č. 601 127 091 nebo na facebooku -Pálenice ve starém Kině –Jaroslavice nebo na email -Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

    4. Sportovní fotbalový klub Slup zve všechny své příznivce na „ČULSKÝ MEMORIÁL 2021“, který se koná na místním hřišti v sobotu 7. srpna od 13: 00 hod. Účastníky turnaje jsou: SFK Slup, SK Olbramkostel, Sokol Dyje,FC Valtrovice, občerstvení zajištěno, srdečně zvou pořadatelé.

 

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

Obec Slup

Obec Slup

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.