Obec Slup

Obec Slup

Chcete-li získat profesní kvalifikaci Chůva pro děti pro vaše další možné pracovní uplatění, máte možnost ji vykonat přímo u nás (v budově obecního úřadu ve Slupi) 7.8.2024. Kurz i zkouška jsou určeny i pro širokou veřejnost. Přihlášku a více informací najdete na odkazu Zkouška z profesní kvalifikace Chůva pro děti v dětské skupině (69-073-M) - Vše pro dětské skupiny (vseprodetskeskupiny.cz)

Soubory ke stažení:
Download this file (Farní ohlášky 9.6.2024.pdf)Farní ohlášky 9.6.2024.pdf

Společnost BIOCONT LABORATORY, spol. s r.o. Modřice, která se zabývá biologickou ochranou zemědělských plodin proti chorobám a škůdcům, si vás dovoluje informovat o plánovaném leteckém ošetření zemědělských ploch kukuřice proti zavíječi kukuřičnému, které se nacházejí ve správním obvodu vaší obce.

Letecky se bude aplikovat biologický přípravek TrichoLet, jehož účinnou složkou je drobná chalcidka Trichogramma. Je to malý, užitečný tvor, který se přirozeně vyskytuje v přírodě a dokáže účinně bojovat proti škodlivému účinku zavíječe kukuřičného tím, že klade svá vajíčka do vajíček zavíječe, a tak dochází k redukci líhnutí jeho housenek a omezení napadení rostlin kukuřice. Víc info v letácích.

S letními prázdninami mnozí rodičové přemýšlí, kam umístit děti, aby hezky prožili prázdniny. Nabízíme možnost týdenního letního tábora v srpnu v indiánských TP v přírodě na vysočině. 

Bližší info viz plakát. Šiřte těm, kteří budou mít zájem. P. Sobotka

HZS Jihomoravského kraje ve spolupráci s Krajskou veterinární správou JMK předává informace k aktuálnímu výskytu africkému moru prasat na území ČR. Více info v letácích a na webu krizport.cz (odkaz také naleznete v dolní části hlavní stránky obce Slup)

czechpoint

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

logo1 offic