Obec Slup

Dnes je Tuesday 01/28/20,
svátek má Otýlie
Slavnosti chleba 2008 - ohlédnutí (09/08/08)

SLAVNOSTI CHLEBA 2008

IV. ročník

tanec chleba

6. září 2008 v areálu u Vodního mlýna ve Slupi

Vážení příznivci nejen folklóru, jarmarků, starých řemesel, ale i technických památek v podobě vozidel, vojenské techniky a vlastního objektu vodního mlýna.

Děkujeme Vám za účast na letošním "horkém" ročníku. Připravujeme pro Vás obrazovou reportáž, která přiblíží příjemné chvíle strávené v naší obci. Letošní ročník navštívilo, dle odhadu, kolem 4000 návštěvníků. V tuto dobu měla obec 9x více obyvatel a poklidná ves se proměnila v nově upravené části kolem vodního mlýna ve velký amfiteátr.

Děkujeme všem, kteří se nejen účastnili jako diváci, zejména patří dík vystupujícím a nelze zapomenout na všechny, bez nichž by této akce nebylo. Děkujeme partnerům - zejména Technickému muzeu v Brně, mediálním partnerům, pořadatelům, technickému perzonálu a v neposlední řadě těm, kteří zajistili finanční pomoc nutnou pro uskutečnění této již tradiční akce v tomto rozsahu.

Dnešní večer je pro obec zajímavý i posvíceneckou zábavou a jsme rádi, že se takto vydařilo vše naplánované a určitě si přiblížíme obrazovou reportáží i vlastní hody a doprovodné akce, kterými bylo například divadelní představení divadla Klauniky DON QUIJOTE de LA mANCHA.

Těšíme se, že příští rok již tradičně přinese zase něco nového a naše Slavnosti chleba se stanou Vaší oblíbenou událostí. Srdečně Vás již nyní zvu na den 5.září 2009 a těším se na hojnou účast, která je nejlepší odměnou všem.

Ing. František Jeleček
starosta obce Slup

(foto Jindřich Hujňák)
Počet názorů na článek: 2 Zobrazit názory Přidat názor

Archeologické nálezy v obci Slup (05/11/08)

Dávná minulost?

Skrývka ornice v prostoru budoucí stavby odhalila pozůstatky sídliště z doby 5000 let před naším letopočtem. Svého úkolu se zde ujali archeologové, kteří zde provádí zevrubný výzkum.

Dočkáme se dalšího překvapení?

(FJ)

(foto obec Slup)
Počet názorů na článek: 0 Přidat názor

Pálení čarodějnic (04/29/08)

Ve středu 30. dubna přiletí
Čarodějnice k ohni


carodka
Nezapomeňte přijít  v hojném počtu se svými i půjčenými čarodějnicemi na tajné magické místo s ohněm!
Buřty sebou.

Pozor, neměli by jste zapomenout na půlnoční polibek pod rozkvetlým stromem,
který věnujete své (jiné) čarodějnici, pokud ji však již v prvních plamenech nenecháte usmažitPočet názorů na článek: 0 Přidat názor

Obsah sekce Události v obci