Obec Slup

Obec Slup
Soubory ke stažení:
Download this file (farní ohlášky.pdf)farní ohlášky.pdf

Diváci České televize mohli shlédnout v neděli 2.srpna v pořadu Toulavá kamera reportáž ze slupského vodního mlýna. Kdo pořad nestihl, může se podívat na uvedeném odkazu.

 Video: Toulavá kamera 2.8.2020, Vodní mlýn Slup

Vážení spoluobčané, oznamuji  vám tímto, že koncem minulého týdne byla postupně spuštěna do zkušebního provozu nová úpravna vody. Upravená voda bude v průběhu prvních pěti dní měnit svou kvalitu než měla voda původní. Součásti úpravny je i automatické hygienické zabezpečení vody dle státních norem. Někteří občané budou pociťovat změněné vlastnosti vody a to především tím, že do vody je pravidelně dávkován dle norem chloran sodný, takže budou cítit chlor. Dále vás upozorňuji, že při spuštění vody z kohoutku se mohou ve vodě objevovat rozpuštěné usazeniny z potrubí, které se tam za dobu provozu nashromáždily. V případě, že budete ve vodě objevovat větší množství znečištění, nahlaste tyto poznatky provozovateli na tel. 606 723 457 – pan Zálešák Petr – předseda svazku a starosta obce Jaroslavice, 604238675 – pan Slezák Jiří starosta obce Slup a tel. číslo 724 185 240 – pan Juhaňák Josef  údržbář vodovodu, abychom mohli závadu odstranit co nejdříve a zároveň provedli proplach potrubí. Větší množství informací vám bude poskytnuto na dni otevřených dveří, které chystáme v průběhu měsíce srpna a na který vás všechny zveme. Termín bude včas upřesněn. Další nezbytné informace budou zveřejněny na webových stránkách obcí a v místních novinách.

Závěrem mi nezbývá než nám všem popřát, aby upravená voda splňovala všechny hygienické normy byla kvalitnější než voda původní.

S pozdravem

Petr Zálešák – předseda DSO Jaroslavice, Slup

Obec Slup Vás srdečně zve na slavnostní otevření víceúčelového hřiště ve Slupi, které se bude konat v sobotu 18.7.2020 od 13:00. Doprovodný program: Zápasy v jednotlivých sportech, turnaje v malé kopané, skákací hrad, projížďky na koních. Občerstvení zajištěno.

 

 

Soubory ke stažení:
Download this file (Pozvánka.pdf)Pozvánka

Každý rok touto dobou jsou již přípravy na slavnosti chleba v plném proudu. Letošní rok je však ve všem tak trochu jiný. V rámci boji s epidemií koronaviru vláda zavedla spoustu opatření, která omezila snad každého. Ikdyž v současné době dochází k postupnému návratu do běžných kolejí, nikdo z nás nedokáže přesně říct, jak se bude průběh epidemie vyvíjet a jaká nařízení budou začátkem září v platnosti. Taktéž si neodhaduji tvrdit, jestli každý z občanů bude chtít navštívit akci, kde se během dne pohybuje velké množství lidí. Z výše uvedených důvodů, doporučení Zastupitelstva obce Slup a po konzultaci s naším spolupořadatelem Technickým muzeem v Brně Vám sděluji, že se konání letošních Slavností chleba 2020 bez náhrady ruší.

Pevně věřím, že si k nám návštěvníci opět najdou cestu příští rok. Budeme se snažit vytvořit program tak, abychom si letošní pauzu vynahradili. Jménem celého organizačního týmu Vám děkuji za přízeň v předešlých patnácti ročnících a těším se na Vás při Slavnostech chleba 2021, které se budou konat 4.9.2021.

Ing. Jiří Slezák,

starosta obce Slup

czechpoint

BLOND1

ids jmk

krizport

banner klesti

logo1 offic

Obec Slup

Obec Slup

Prohlášení o přístupnosti

GDPR

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.